Skontaktuj się z nami: 503 019 186

Blog

leasingu operacyjnego

Co rozumieć pod pojęciem leasingu operacyjnego?

Opublikowano: Marzec 30, 2022

Leasing operacyjny jest jedną z kilku dostępnych form leasingu. Obecnie stanowi najbardziej popularny rodzaj finansowania, wybierany przez większość przedsiębiorców. Zgodnie z definicją jest on umową dwustronną, zawieraną pomiędzy leasingodawcą a leasingobiorcą, w której firma leasingowa oddaje leasingobiorcy prawo do użytkowania przedmiotu umowy na określony okres czasu. Za przekazanie praw leasingobiorca zobowiązany jest do opłacania comiesięcznych rat.

Czytaj dalej

kupno samochodu

Jak niskim kosztem sfinansować samochód firmowy?

Opublikowano: Marzec 10, 2022

Zakup nowego samochodu jest naprawdę dużym wydatkiem. Osoby dopiero co zaczynające prowadzenie swojej działalności bądź posiadające firmę od jakiegoś czasu doskonale wiedzą, że własne przedsiębiorstwo wiąże się nie tylko z zarobkiem, ale i ogromnymi wydatkami i opłatami. Z tego tytułu mało która firma może pozwolić sobie na zakup pojazdów firmowych za gotówkę. Obecnie wprowadzone rozwiązania pozwalają na wybór konkretnego pojazdu bez konieczności ponoszenia jednorazowego kosztu. Jak to jest możliwe? Odpowiedź jest bardzo prosta – leasing.

Czytaj dalej

auta

Na co zwrócić uwagę, zaciągając kredyt na auto?

Opublikowano: Luty 9, 2022

Posiadanie własnego samochodu jest wielkim marzeniem sporej grupy osób, jednak niestety nie każdego na nie stać. Ze względu na najnowsze technologie i wysoką jakość zarówno nowe samochody, jak i nowsze roczniki używanych pojazdów potrafią kosztować małą fortunę, natomiast samochody kupowane za niskie kwoty często nadają się tylko do krótkich podjazdów, a i tak za parę lat trzeba będzie je zezłomować. Dla osób które nie mają środków na wymarzone auto banki stworzyły specjalną ofertę kredytową, dzięki którym każdy może sfinansować swoje marzenie.

Czytaj dalej

kluczyki

Czy auto z leasingu można nabyć na własność?

Opublikowano: Styczeń 5, 2022

Zastanawiając się nad wzięciem samochodu w leasing, wiele osób ma obawy, czy to opłacalne rozwiązanie. Jak najbardziej tak i to pod wieloma względami. Uproszczone procedury, niskie raty leasingu, a także możliwość wykupienia auta po okazyjnej cenie gwarantują szereg korzyści. Auto wzięte w leasing można wykupić i pozwala to sporo zaoszczędzić. Dowiedz się, jak to wygląda w praktyce.

Czytaj dalej

kupno samochodu

Jak uzyskać atrakcyjny rabat na nowy samochód?

Opublikowano: Grudzień 1, 2021

Decydując się na zakup nowego samochodu, szukamy okazji cenowych. Nie jest to niczym dziwnym, bo zakup samochodu to spory wydatek. Zwykle nie możemy sobie pozwolić na sfinalizowanie transakcji gotówkowej, dlatego warto poszukać atrakcyjnego kredytu. To jeden ze sposobów na oszczędności oraz okazja do rozłożenia dużych wydatków w czasie. Wyjaśniamy, czy zakup nowego samochodu z atrakcyjnym rabatem jest możliwy.

Czytaj dalej

podpisywanie dokumentów

Czym jest pożyczka leasingowa?

Opublikowano: Listopad 2, 2021

Pożyczka leasingowa to coraz chętniej wybierana opcja finansowania zakupu środków trwałych, czyli m.in. pojazdów i maszyn, które są niezbędne do rozwijania biznesu. Dzięki uproszczonej procedurze oraz długiemu terminowi spłaty opcja ta okazuje się korzystnym rozwiązaniem także dla początkujących przedsiębiorców. Wyjaśniamy, czym jest pożyczka leasingowa i dlaczego warto się na nią zdecydować.

Czytaj dalej

leasing samochodu

Dlaczego leasing samochodu opłaca się?

Opublikowano: Wrzesień 24, 2021

Leasing to, najkrócej rzecz ujmując, czasowe korzystanie z rzeczy, w zamian za odpowiednio skonstruowaną opłatę. Jako umowa znajduje się pomiędzy sprzedażą a najmem, jest specyficzną formą kredytu rzeczowego – to metoda finansowania i kredytowania inwestycji.

Czytaj dalej

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ