Skontaktuj się z nami: 503 019 186

Blog

kluczyki

Czy auto z leasingu można nabyć na własność?

Opublikowano: Styczeń 5, 2022

Zastanawiając się nad wzięciem samochodu w leasing, wiele osób ma obawy, czy to opłacalne rozwiązanie. Jak najbardziej tak i to pod wieloma względami. Uproszczone procedury, niskie raty leasingu, a także możliwość wykupienia auta po okazyjnej cenie gwarantują szereg korzyści. Auto wzięte w leasing można wykupić i pozwala to sporo zaoszczędzić. Dowiedz się, jak to wygląda w praktyce.

Czytaj dalej

kupno samochodu

Jak uzyskać atrakcyjny rabat na nowy samochód?

Opublikowano: Grudzień 1, 2021

Decydując się na zakup nowego samochodu, szukamy okazji cenowych. Nie jest to niczym dziwnym, bo zakup samochodu to spory wydatek. Zwykle nie możemy sobie pozwolić na sfinalizowanie transakcji gotówkowej, dlatego warto poszukać atrakcyjnego kredytu. To jeden ze sposobów na oszczędności oraz okazja do rozłożenia dużych wydatków w czasie. Wyjaśniamy, czy zakup nowego samochodu z atrakcyjnym rabatem jest możliwy.

Czytaj dalej

podpisywanie dokumentów

Czym jest pożyczka leasingowa?

Opublikowano: Listopad 2, 2021

Pożyczka leasingowa to coraz chętniej wybierana opcja finansowania zakupu środków trwałych, czyli m.in. pojazdów i maszyn, które są niezbędne do rozwijania biznesu. Dzięki uproszczonej procedurze oraz długiemu terminowi spłaty opcja ta okazuje się korzystnym rozwiązaniem także dla początkujących przedsiębiorców. Wyjaśniamy, czym jest pożyczka leasingowa i dlaczego warto się na nią zdecydować.

Czytaj dalej

leasing samochodu

Dlaczego leasing samochodu opłaca się?

Opublikowano: Wrzesień 24, 2021

Leasing to, najkrócej rzecz ujmując, czasowe korzystanie z rzeczy, w zamian za odpowiednio skonstruowaną opłatę. Jako umowa znajduje się pomiędzy sprzedażą a najmem, jest specyficzną formą kredytu rzeczowego – to metoda finansowania i kredytowania inwestycji.

Czytaj dalej

samochód

Jak uzyskać atrakcyjny kredyt na samochód?

Opublikowano: Sierpień 26, 2021

Kredyt na samochód oraz wzięcie pojazdu w leasing to obecnie najchętniej wybierane sposoby finansowania inwestycji. Dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, którzy chcą stworzyć lub powiększyć firmową flotę pojazdów. Wyjaśniamy, w jaki sposób uzyskać atrakcyjny kredyt na samochód i uniknąć niepotrzebnych formalności.

Czytaj dalej

mężczyzna w salonie samochodowym

Czy można zawrzeć umowę leasingu bez zaświadczeń?

Opublikowano: Lipiec 1, 2021

Leasing auta stanowi, obok kredytowania lub nabycia za gotówkę, jeden ze sposobów finansowania jego zakupu. Pozwala swobodnie dysponować samochodem, nie obciążając zdolności kredytowej leasingującego - a także - w przypadku przedsiębiorców, daje możliwość odliczenia podatku VAT. Okres leasingowania samochodu może trwać od 24 miesięcy do nawet siedmiu lat, dlatego też cena wykupu samochodu po okresie jego leasingowania jest niemal symboliczna.

Czytaj dalej

spotkanie z doradcą inwestycyjnym

Kredyt czy leasing - na co się zdecydować?

Opublikowano: Czerwiec 15, 2021

Wielu przedsiębiorców - chcąc poszerzyć swoją ofertę oraz usprawnić proces świadczonych usług bez niezbędnego w tym celu kapitału własnego - staje przed bardzo trudnym wyborem pomiędzy metodami finansowania planowanej inwestycji. Istnieją dwa najważniejsze rozwiązania wspierające rozwój firmy: leasing i kredyt. Każda z nich ma swoje zalety i wady, przez co każda może okazać się najlepszym wyborem w różnych sytuacjach.

Czytaj dalej

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ