Skontaktuj się z nami: 503 019 186

Czy auto z leasingu można nabyć na własność?


Styczeń 5, 2022

Zastanawiając się nad wzięciem samochodu w leasing, wiele osób ma obawy, czy to opłacalne rozwiązanie. Jak najbardziej tak i to pod wieloma względami. Uproszczone procedury, niskie raty leasingu, a także możliwość wykupienia auta po okazyjnej cenie gwarantują szereg korzyści. Auto wzięte w leasing można wykupić i pozwala to sporo zaoszczędzić. Dowiedz się, jak to wygląda w praktyce.

Leasing na samochód - co warto wiedzieć?

Choć leasing na samochód nie jest już nowością na polskim rynku, to opcja ta nadal bywa postrzegana z pewną rezerwą. Mamy w zwyczaju poszukiwanie ukrytych „haczyków” oraz innych problemów, dlatego z dystansem podchodzimy do bardzo korzystnych warunków nabycia leasingowanego pojazdu na własność. Z jednej strony ma to swoje zalety, bo odpowiednie podejście do inwestycji, jaką jest zakup samochodu, pozwala uniknąć wielu zagrożeń. Z drugiej strony możemy wiele stracić, będąc zbyt podejrzliwymi. Leasing to korzystna, bezpieczna i tania opcja finansowania samochodu, z której naprawdę warto skorzystać. Dzięki uproszczonym procedurom i preferencyjnym warunkom można nie tylko znacznie ograniczyć koszty związane z nabyciem samochodu, ale także skorzystać z innych udogodnień.

Jak wykupić leasingowany samochód?

Leasingobiorca ma prawo wykupić samochód na własność po wygaśnięciu umowy, jednak nie jest to koniecznością. Decyzja o zakupie leasingowanego auta należy do leasingobiorcy, Każdy leasingobiorca powinien rozważyć taką możliwość, bo jest ona bardzo korzystna pod względem warunków. Jeżeli w okresie obowiązywania umowy leasingowej samochód dobrze się sprawował i spełniał oczekiwania leasingobiorcy, to warto skorzystać z okazji jego wykupienia po bardzo atrakcyjnej cenie. Dlaczego samochody poleasingowe są sporo tańsza niż inne pojazdy? Ma to związek z preferencyjnymi warunkami umowy, na które może liczyć leasingobiorca.

Z pomocą naszej firmy możesz uzyskać atrakcyjny leasing na samochód i sporo zaoszczędzić. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy ewentualne wątpliwości, które związane są nie tylko z możliwością wykupienia na własność leasingowanego samochodu. Naszą ofertę kierujemy m.in. do przedsiębiorców, którzy chcą utworzyć własną flotę pojazdów firmowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu poznania jej wszystkich szczegółów.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ