Skontaktuj się z nami: 503 019 186

Zostań naszym partnerem - Poznań

współpraca

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby z całej Polski, które:

  • profesjonalnie zajmują się sprzedażą środków transportu, takich jak samochody osobowe i dostawcze oraz pojazdów należących do tzw. transportu ciężkiego, czyli ciągniki siodłowe, naczepy, przyczepy, autobusy itp.
  • mają w swojej ofercie sprzedażowej maszyny i urządzenia budowlane i drogowe, wózki widłowe, maszyny rolnicze i urządzenia leśne, sprzęt biurowy i komputerowy, urządzenia medyczne będące wyposażeniem przychodni i gabinetów lekarskich, maszyny i urządzenia przemysłowe, wyposażenia hal produkcyjnych, restauracji itp.
  • okazjonalnie sprowadzają i sprzedają samochody i poszukują firmy, która ułatwi ich klientom uzyskanie kredytu bądź leasingu na zakup wymarzonego auta
  • firmy doradztwa finansowego, pragnące poszerzyć ofertę o nowe produkty dla swoich klientów.

Pomożemy Waszym klientom w szybki sposób pozyskać środki finansowe na zakup samochodów i wyposażenie swoich firm. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany kredytem na auto lub leasing i chcesz poznać szczegóły, napisz do nas:Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Masz dodatkowe pytania?

Chciałbyś otrzymać szczegółową ofertę na e-maila? Napisz lub zadzwoń do nas!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ