Skontaktuj się z nami: 503 019 186

Czym jest pożyczka leasingowa?


Listopad 2, 2021

Pożyczka leasingowa to coraz chętniej wybierana opcja finansowania zakupu środków trwałych, czyli m.in. pojazdów i maszyn, które są niezbędne do rozwijania biznesu. Dzięki uproszczonej procedurze oraz długiemu terminowi spłaty opcja ta okazuje się korzystnym rozwiązaniem także dla początkujących przedsiębiorców. Wyjaśniamy, czym jest pożyczka leasingowa i dlaczego warto się na nią zdecydować.

Pożyczka leasingowa – co to takiego?

Trudno wyobrazić sobie sprawnie funkcjonujące przedsiębiorstwo bez odpowiedniego zaplecza maszynowego oraz floty pojazdów firmowych. Niemal w każdej branży okazują się one niezbędne w celu świadczenia usług oraz rozwoju działalności. Finansowanie zakupu różnego rodzaju środków trwałych nie musi wiązać się z koniecznością ubiegania się o kredyt bankowy, który dla wielu przedsiębiorców, zwłaszcza początkujących, jest często niedostępny. Pożyczka leasingowa stanowi doskonałą alternatywę dla kredytu bankowego ze względu na uproszczoną procedurę, a także preferencyjne warunki umowy. W praktyce pożyczka leasingowa niewiele różni się od tradycyjnego kredytu, jednak nie jest ona udzielana przez bank, ale przez firmy świadczące usługi finansowe oraz jest bardziej opłacalnym sposobem finansowania inwestycji. Łączy ona największe zalety kredytu oraz leasingu operacyjnego, pozwalając na rozwój także w przypadku zerowego lub minimalnego wkładu własnego. Easy Credit oferuje pożyczki leasingowe dla przedsiębiorców i rolników, dzięki którym można szybko i bez zbędnych formalności sfinansować zakup środków trwałych, które niezbędne są do rozwoju działalności. 

Najważniejsze zalety pożyczki leasingowej

Pożyczka leasingowa to bardzo korzystne rozwiązanie. Dzięki niej można pozyskać pieniądze na zakup środków trwałych, nie martwiąc się o nadmiar formalności i konieczność przedstawienia zaświadczeń o dochodach. Dzięki długiemu okresowi spłaty raty pożyczki leasingowej nie są dużym obciążeniem, a możliwość zakupu pojazdów i maszyn na preferencyjnych warunkach pozwala dodatkowo zaoszczędzić. Korzystne warunki umowy to jednak nie wszystko – z Easy Credit weźmiesz pożyczkę leasingową w szybki i prosty sposób, załatwiając wstępne formalności drogą telefoniczną lub e-mailową. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty oraz uzyskania dokładnych informacji na temat finansowania twojej inwestycji.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ