Skontaktuj się z nami: 503 019 186

Leasing dla firm na zakup maszyn i pojazdów

Leasing operacyjny i finansowy dla firm i rolników, leasing zwrotny, leasing na start.

Proponujemy szeroki zakres usług dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Leasing zwrotny sprawdzi się w przypadku przedsiębiorców chcących pozyskać środki niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej. W swojej ofercie mamy również produkty finansowe przeznaczone dla rolników. Oferujemy także leasing be zaświadczeń, który jest korzystną opcją dla wielu przedsiębiorców. Okres leasingu auta wynosi nawet 7 lat.

Zakup środków trwałych do firmy często jest koniecznością, a zwykle jest związany z rozwojem przedsiębiorstwa i zapotrzebowaniem na nowe pojazdy i urządzenia. Wielu właścicieli firm szuka optymalnego sposobu sfinansowania zakupu, który będzie dopasowany do ich aktualnej sytuacji majątkowej, a także będzie korzystny pod względem księgowania wydatków. Popularnie wybieraną opcję jest leasing. Choć najczęściej mówi się o nim w kontekście zakupu samochodów, warto wiedzieć, że to narzędzie sprawdzi się także podczas rozwijania parku maszynowego o nowe urządzenia, a nawet podczas doposażania firmy w sprzęt biurowy, urządzenia medyczne czy maszyny budowlane.

Korzystając z leasingu, warto wybrać firmę, która oferuje najlepsze warunki. Jeśli takiej szukasz, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Easy Credit to zespół specjalistów, którzy przeanalizują Twoją sytuację i pomogą Ci wybrać optymalne rozwiązanie finansowe. Zapewniamy także ubezpieczenia przedmiotu leasingu na korzystnych warunkach. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i przekonania się, jakie środki trwałe pomożemy Ci sfinansować, by Twoja firma mogła się rozwijać.

 

Leasing be zaświadczeń – oferta usług

leasing

Oferujemy leasing firmowych środków trwałych, takich jak:

  • samochody osobowe i dostawcze (nowe i używane);
  • motocykle, skutery i quady;
  • autobusy, przyczepy i naczepy, ciągniki siodłowe, samochody ciężarowe (nowe i używane);
  • maszyny budowlane i drogowe;
  • sprzęt biurowy i komputerowy, wyposażenia hal produkcyjnych, restauracji;
  • wózki widłowe, maszyny rolnicze i urządzenia leśne;
  • urządzenia przemysłowe, np. maszyny poligraficzne, stolarskie;
  • urządzenia medyczne na potrzeby gabinetów lekarskich.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

Masz dodatkowe pytania?

Chciałbyś otrzymać szczegółową ofertę na e-maila? Napisz lub zadzwoń do nas!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ