Skontaktuj się z nami: 503 019 186

Rabaty na nowe samochody,
ponad 20 marek - Poznań

Twoja firma się rozwija i potrzebujesz nowych samochodów? Warto skorzystać z możliwości ich sfinansowania, które przyniosą Ci najwięcej korzyści. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, często jednak wybór jednego z nich może być trudny. Warto zatem skorzystać z usług profesjonalistów, którzy pomogą Ci zdecydować, która opcja najbardziej Ci się opłaci.

W Easy Credit zadbamy o to, byś kupił auto na preferencyjnych warunkach. Dobierzemy dla Ciebie optymalny sposób finansowania, a także pomożemy uzyskać rabat na nowy samochód. Współpracujemy z polskimi dealerami wielu marek, dlatego wybór jest naprawdę szeroki. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz praktycznego pick-upa do przewozu materiałów i narzędzi, czy szukasz niezawodnych i tanich w eksploatacji pojazdów dla przedstawicieli handlowych, z naszym wsparciem kupisz je w najkorzystniejszej cenie.

Proponujemy różnego typu narzędzia finansowe, w tym najem długoterminowy, kredyty i usługi leasingowe. Możesz wybrać także produkty hybrydowe – łączące w sobie zalety poszczególnych rozwiązań. Poznaj naszą ofertę, by dowiedzieć się więcej na temat finansowania nowych samochodów dla firmy.

 

Nowe samochodowy dla firmy – korzystne formy finansowania

Wybierz dla siebie nowy samochód z ponad 20 dostępnych marek od polskich dealerów i sprawdź najlepsze finansowanie! Nie wiesz, co jest dla Ciebie lepsze – leasing czy kredyt, a może najem długoterminowy? Nie musisz decydować od razu, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz LEASING Z GWARANCJĄ ZWROTU.

Możesz także skorzystać z unikalnego hybrydowego produktu, który łączy klasyczny leasing operacyjny z zaletami wynajmu długoterminowego. Kupując samochód przez nas i z naszym finansowaniem, zyskujesz dodatkowo monitoring GPS, kartę rabatową na usługi serwisowe, Assistance przez cały okres leasingu i brak limitu kilometrów.

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.

 

Masz dodatkowe pytania?

Chciałbyś otrzymać szczegółową ofertę na e-maila? Napisz lub zadzwoń do nas!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ