Skontaktuj się z nami: 503 019 186

Leasing na samochody - Poznań

Planujesz zakup auta firmowego i zastanawiasz się, czy leasing na samochód to rozwiązanie dla Ciebie? Poznaj zalety takiego sposobu finansowania, a także dowiedz się, jakie opcje są dla Ciebie dostępne i korzystne.

Leasing na samochody jest bardzo popularny wśród przedsiębiorców przede wszystkim dlatego, że nie muszą oni ponosić jednorazowego kosztu zakupu nowego pojazdu. Jest to niezwykle przydatne między innymi wtedy, gdy firma chce rozbudować swoją flotę o kilka aut, a taki wydatek jest spory. Ponadto, firmy udzielające leasingu na samochody oferują korzystne sposoby finansowania. Mowa tutaj nie tylko o rabatach, które mogą wynegocjować u dealerów, ale także o preferencyjnych warunkach, na których przedsiębiorca może rozpocząć użytkowanie pojazdu.

 

Leasing na auto – korzystna opcja dla firm

Wielu właścicieli firm docenia także fakt, że po wygaśnięciu umowy mogą przejąć auto na własność w niskiej cenie wykupu. Nie jest to obowiązkowe, ponieważ pojazd można też zwrócić firmie leasingowej – decyzja należy do przedsiębiorcy. Duża elastyczność jest jedną z głównych zalet leasingu na samochody, stąd popularność tego sposobu finansowania jest bardzo duża.

Jaką alternatywę mają osoby, którym nie odpowiada opcja leasingu na samochody? Mogą one skorzystać między innymi z najmu długoterminowego oraz kredytu na auto. Każda z tych form finansowania ma swoje zalety i może być optymalnym wyborem w konkretnych sytuacjach.

Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, służymy wsparciem. Dobierzemy dla Ciebie narzędzie finansowania, które przyniesie ci najwięcej korzyści.

Masz dodatkowe pytania?

Chciałbyś otrzymać szczegółową ofertę na e-maila? Napisz lub zadzwoń do nas!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ