Skontaktuj się z nami: 503 019 186

Pożyczka leasingowe – zalety różnych form finansowania w jednym

pożyczki

Pożyczki leasingowe dla przedsiębiorców i rolników.

Pożyczka leasingowa to sposób finansowania zakupów środków trwałych, który w wielu przypadkach może okazać się niezwykle korzystny. Narzędzie to łączy w sobie zalety kredytu i leasingu operacyjnego, a do jego głównych cech należy możliwość skorzystania z długiego okresu spłaty i uproszczone procedury, nie wymagające udokumentowania dochodów firmy. Jeśli zatem szukasz możliwości zakupu pojazdów lub maszyn na preferencyjnych warunkach, warto zainteresować się pożyczką leasingową. Jest to szczególnie opłacalne, jeśli Twój wkład własny jest minimalny lub zerowy. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością wyjaśnimy, jak dokładnie działa ten sposób finansowania i podpowiemy, czy w Twoim przypadku warto z niego skorzystać.

Oferujemy możliwość wzięcia pożyczki leasingowej, dzięki której sfinansujesz zakup środka trwałego potrzebnego do funkcjonowania Twojego biznesu. Ograniczamy formalności do minimum, a wstępną procedurę przeprowadzamy drogą telefoniczną lub e-mailową. Zamiast piętrzyć trudności, usuwamy je – w trosce o Twój komfort i czas.

Na podpisanie umowy nasz doradca umówi się z Tobą w wygodnym miejscu i czasie.

Masz dodatkowe pytania?

Chciałbyś otrzymać szczegółową ofertę na e-maila? Napisz lub zadzwoń do nas!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ