Skontaktuj się z nami: 503 019 186

Kredyt czy leasing – ubezpieczenia na korzystnych warunkach

ubezpieczenia

Szeroka gama ubezpieczeń dla samochodów osobowych i ciężarowych.

Jeśli korzystasz z leasingu czy kredytu, zazwyczaj bank nakłada na klienta obowiązek ubezpieczenia przedmiotu leasingu. Choć jest to obowiązkowe, to od Ciebie zależy, jaką formę ubezpieczenia wybierzesz, dlatego możesz poszukać najbardziej opłacalnego rozwiązania. Jeśli nie wiesz, na jakie aspekty zwrócić uwagę, skorzystaj ze wsparcia specjalistów z Easy Credit. Oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń wymaganych przy kredycie czy leasingu, a co najistotniejsze, są one honorowane przez instytucje udzielające finansowania.

W naszej ofercie można znaleźć zarówno ubezpieczenia pakietowe OC i Auto-Casco dla samochodów i pojazdów powyżej 3.5 t., jak i ubezpieczenie maszyn i urządzeń. Standardowy pakiet komunikacyjny można uzupełnić o bardzo praktyczne i poszukiwane przez klientów ubezpieczenie GAP od straty finansowej, Assistance, ubezpieczenie NNW, czy ubezpieczenie szyb. Możesz zatem wybrać opcję, która najbardziej Ci odpowiada i dobrać ją do kredytu na auto, by zyskać preferencyjne warunki.

W większości przypadków koszt ubezpieczenia może być dołączony do raty leasingowej lub kredytowej. Wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe, z którymi współpracujemy, są honorowane przez banki i firmy leasingowe.

Masz dodatkowe pytania?

Chciałbyś otrzymać szczegółową ofertę na e-maila? Napisz lub zadzwoń do nas!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ